לאדריכלית מספר 1 בעולם!
 
התגלגלו להם הדברים וזכיתי לקבל אותך כאדריכלית למשרד שלי לאחר שנים של תכנונים וחלומות שרק רצו להתגשם.
עברנו יחדיו כברת דרך ארוכה, בה הוכחת מקצועיות, עמידה בזמנים, מקוריות, יושר אישי, סבלנות וסובלנות, עמידה בזמנים והקפדה קלה כבחמורה עד שכבר נתת הרגשה שזה המשרד שלך.
יצרת קשר שוטף עם כל הגורמים המעורבים, הגעת כל בוקר וערב, לקחת אחריות מעבר למה שהתחייבת, הלכת בעצמך לקנות חומרים שצריכים..
השקעת שעות, ימים ולילות במחשבה, תכנון וליווי התהליך שיצליח ויצא בצורה המושלמת ביותר.
כל יום הופתעתי יותר ויותר לגלות שזכיתי בהרבה יותר מאדריכלית, אלא באדם מיוחד, במשפחה ובעלת מקצוע שתלווה אותי בכל הפרויקטים המתוכננים, ואמון שנרכש כבר בימים הראשונים והתחזק יותר ויותר.

ומעבר למילים התוצר מעיד, בצפייה בתמונות של המשרד המושלם ניתן לראות את עומק ההשקעה, המקצועיות, הלב שניתנו שם.


תודה, היא מילה קטנה!

נתנאלה ממן

 

כל מי שבונה בית, מרחיב או משפץ ניצב בפני פרוייקט מאד מהותי בחייו, ואין שותפים חשובים מאנשי המקצוע המלווים את התהליך. את אסתי הכירה לי המתווכת שמכרה לי את השטח בו התעתדתי לבנות, וכך זכיתי.

העובדה שאסתי תפקדה ב-3 כובעים, גם כאדריכלית שלי, גם כמעצבת הפנים שלי וגם פיקחה על מהלך הבניה שלי נראתה לי בתחילה מובנה מאיליה, שהרי לא הכרתי משהו אחר. רק עם הזמן הבנתי כמה נדירה אשת מקצוע שכזאת. אסתי הפכה את החוויה שלי למשהו מעולם אחר. זכיתי ב- 3 מומחים המגולמים באשה אחת, בעלת ראש וידי זהב.

אסתי ליוותה אותי בכל צעד ושעל, בבקרים, בערבים, במסדרונות העירייה ובפיגומי הבנייה, בזמינות בסבלנות ובנכונות אין קץ. בכל אבן ואבן בביתי ניכרת המחשבה שחשבה והעבודה שעשתה, והקפדתה הבלתי מתפשרת על השילוש הקדוש: נוחות מעל הכל (יש המכנים אותה פרקטיות), מראה מעוצב לפי טעמי, וקלות ניקיון ותחזוקה לאורך זמן.

מהרגע הראשון אסתי הקפידה להתחבר לסגנון שלי וממש הרגשתי שהיא נכנסת לראש שלי, אף שזה לא היה קל כי שיניתי את דעתי לא מעט. היא לרגע לא שכחה שאני, הלקוחה, היא שתחיה בבית ועל כן הבית חייב להתאים למאווים שלי. היא לקחה את המושכות לחלוטין בניהול המשימות והדרישות מול הקבלן, ביקור תדיר בנכס עד כדי מספר פעמים בכל שבוע לאורך הבנייה, תיאומים ודרישות מהספקים השונים, בחינה מדוקדקת והפיכת כל אבן ואבן והתעקשות מול הפועלים על ביצוע איכותי וללא פשרות.

בנוסף, אסתי מכירה את כל העיצובים החדשניים, החומרים, הפתרונות, החנויות, הרשתות והמחירים המקובלים, זה פשוט מדהים! היא כיוונה אותי לחנויות הכי מתאימות, למחירים הטובים ביותר, ולספקים המצוינים ביותר. יחד איתה עברתי בשפיות (לא מובן מאיליו כשבונים) ברוגע, בנועם ובכיף שנים כלל לא פשוטות (מרגע הקנייה, דרך קבלת ההיתר ולאורך כל הליך הבניה) בתחושה שאני בידיים טובות מאין כמותן. אני מאחלת לכל בונה שיתמזל מזלו ויהנה מכזאת אשת מקצוע, כפי שהתמזל מזלי.

עינב לביב,

רמת-גן

לפני שהתחלתי את השיפוץ היה לי מין חזון של איזה בית אני רוצה לעצמי. ארגנתי תקציב על פי יכולתיי והתחלתי לחשוב מי יוכל לעזור לי להגשים את חלום הבית שלי. את אסתי הכרתי אותה קודם כי הילדים שלנו היו באותו גן, רק שלא זכרתי שהיא אדריכלית . בשיחה אקראית שיתפתי אותה ברצון שלי לשפץ והיא הציעה לי ייעוץ. 

וכך התחיל ה"רומן" שלנו. אסתי התגלתה כבעלת מקצוע נדירה, ובת אדם נפלאה, קשובה, מקצועית, מדוייקת, תומכת, אכפתית. באמת  שלא יכולתי לקבל טובה ממנה. לכל אורך השיפוץ הרגשתי שהיא משפצת את הבית שלה, רק שאני בעצם אגור בו.  היא אוהבת את מה שהיא עושה וזה מורגש!

כל יום היא דאגה להיות עמי בקשר ולבדוק איך מתקדם השיפוץ. קפצה לראות בעצמה בשטח מה קורה, והייתה עבורי במלוא מובן המילה. 

מאחר והסכום שעמד לרשותי היה מהודק מאד. היא השכילה להפנות אותי לחנויות שהתאימו לצורכי. אסתי הייתה מעורבת מרמת התוכניות עד לרמת הרובה בין האריחים. לי זה היה מדוייק. לכל אורך הדרך היא ידעה גם איך לתמוך בהתמוטטויות קטנות שעברתי. להכניס בי פרופורציות ולהרגיע שהכל בסדר. זה פרוייקט ראשון בסדר גודל שכזה שאני לוקחת על עצמי,  שיפוץ ראשון עבורי. אסתי ידעה להוביל ולעצב את הבית בדיוק מושלם על פי החזון שלי, תוך רגישות והקשבה לרצונות שלי, דייקה אותי בעדינות האופיינית לה ואט אט נוצר בית.

מעבר למקצועיות גבוהה, אסתי היא אישה מקסימה ורגישה לאנשים סביבה. שזה נכס למי שאמון על יצירה של בתים עבור אנשים. בסוף השיפוץ יצאתי מורווחת כפליים. 

 בית מהמם! וחברת נפש חדשה שזכיתי לחיים. מהממת באותה מידה!

אני ממליצה עליה בכל לבי.

מי שמעוניין לשמוע עוד מוזמן לדבריתי ואף לקפוץ לקפה לחזות בפלא שיצרנו יחדיו.

המון בהצלחה,

קרן חן, קרית אונו